Získejte dotaci až do výše 550 000 Kč

O firmě

EcoHouse Czech a.s. je společnost s dlouholetou tradicí. Zabýváme se výstavbou montovaných dřevostaveb a zároveň našim klientům poskytujeme komplexní servis, pomoc a odborné poradenství. U nás si můžete vybírat ze základní typové nabídky rodinných domů, kdy si dům můžete vybrat v různých fázích dokončení: 1.stavba před dokončením, 2. stavba na klíč, 3.stavba na klíč-Exklusive. Nebo si můžete nechat zpracovat individuální projekt dle Vašich přání. Ve výstavbě individuálních projektů, jsme specialisté a žádné přání zákazníka pro nás není překážkou. Spolupracujeme s předními výrobci unikátních stavebních materiálu, které zásadně ovlivňují vlastnosti těchto energeticky úsporných staveb a naší hlavní prioritou je nejvyšší kvalita a profesionální přístup ve spojení s ekonomickým a ekologickým záměrem. Realizační tým společnosti EcoHouse Czech a.s. je tvořen odborníky a profesionály s dlouholetými zkušenostmi ve stavebním oboru, kteří vedou jednotlivé provozy. Díky zkušenostem a nadšení děláme svoji práci dobře a poctivě.Dnes již EcoHouse Czech a.s., staví designové a úsporné domy po celé České republice a také na Slovensku, Norsku a Švýcarsku.

Naše technologie patří mezi Evropskou špičku!

Jsme společnost zabývající se výrobou a výstavbou nízkoenergetických, pasivních a aktivních montovaných sendvičových dřevostaveb. Pohybujeme se již dlouhodobě mezi českou a evropskou špičkou. Pracujeme pouze a výhradně s nejlepšími materiály, které jsou na špici evropského stavebního trhu. Tam, kde si klient za nadstandardní technologie a materiály připlácí, u nás získává jen to nejlepší a to u každého domu a v jakémkoliv stavu dokončení za standardní ceny!!!

Proč jsme tak výjimeční?

Cílevědomá práce na technických parametrech, maximální přesnost při zabezpečování kvality a propracovaná logistika nám umožňují realizovat v rámci dnů to, co jiní realizují v rámci měsíců. Jedná se o stavební systém třetího tisíciletí, kde spojení tradičního v přírodě obnovitelného materiálu, spolu se špičkovými současnými materiály, vytváří systém suché výstavby. Tento systém splňuje všechny parametry současných požadavků na ekologickou stavbu a vylučuje jakoukoliv odchylku, či chybu při stavbě (montáži) Vašeho domu.
Vytvořením tzv. sendvičového systému lze docílit vysokých energetických parametrů bez nároků na zvětšování zastavěného prostoru nebo na úkor bytových ploch. Lehkost, pevnost a odolnost konstrukce umožňuje snížit spotřebu materiálu na založení stavby a tím snížit náklady na realizaci. Vysoká organizovanost, především v počátečním stadiu, nevynakládá nároky na zatížení okolí stavby stavební činností a rychlost výstavby umožňuje naplnění našeho motta "bydlení do měsíce". Výroba panelů na automatických linkách zaručuje přesnost, která umožňuje realizovat dokončovací práce ve vysoké rychlosti a kvalitě. Naše společnost nabízí klientovi tu nejvyšší kvalitu. Držíme se jednoduchého hesla, které fungovalo, funguje a fungovat bude – "Náš zákazník, náš pán".

Výroba

Společnost EcoHouse Czech a.s. je výrobce dřevostaveb, který má svůj vlastní výrobní závod na výrobu montovaných, sendvičových dřevostaveb. Vzhledem k dynamickému rozvoji se společnost Ecohouse Czech a.s. přestěhovala 5.1.2015 do úplně nové haly v Ostravě o rozměrech 2.600m2. Zde jsou čtyři výrobní linky, což znamená, že výrobní kapacita je nyní nastavená na výrobu 25-30domů/měs., ale dá se nastavit i na daleko větší výrobní kapacitu. Skladové prostory nám umožňují uskladnit až 20 domů. Ve výrobním závodě se samozřejmě provádí kompletní zkoušky a poté je zahájena výroba, za stálé kontroly techniků a výrobního ředitele. Samotná výroba domu, trvá maximálně 22 dní a poté je v expedici připraven dům k odvozu a montáži přímo na místo určení. Fotogalerii výrobní linky můžete shlédnout níže.



Výrobní hala ecoHouse Výrobní hala ecoHouse Výrobní hala ecoHouse
Výrobní hala ecoHouse Výrobní hala ecoHouse

Co je u nás nového?

26.10.2014

Podívejte se jak se staví dům.

Připravili jsme pro Vás unikátní video, ve kterém se můžete přesvědčit o tom, že stavba domu od společnosti ecoHouse je záruka rychlé a kvalitně odvedené práce. 

více